06/2021 - SpA - sprawy bieżące - Janusz Maderski JACHTY - BUDOWA, KONSTRUKCJE

Przejdź do treści

Menu główne:

Spotkanie uczestników SpA 2021

Opublikowany przez w - ·

Spotkanie uczestników i organizatorów rozpocznie się w sobotę 21 sierpnia w Miłowie (gmina Stepnica) a zakończy w niedzielę 22 sierpnia. Tematy to charakterystyka trasy, bezpieczeństwo, organizacja oraz odpowiedzi na pytania uczestników i wspólna wymiana doświadczeń.
Zapraszamy


14 czerwca, stan przygotowań

Opublikowany przez w - ·

Dziewięć lat temu, w czerwcu 2012 Skwarek miał poszyte dno i burty oraz częściowo zabudowany kokpit. Dzisiaj w podobnym stanie są cztery Setki. EgzotiQ Jakuba Waszkiela, 4 Wife Grzegorza Brodeckiego, SpArtan Bogdana Ewiaka i Stovka Ludka Chovanca. Wszystkie mogą być gotowe na czas. Bardziej zaawansowana jest Setka Jakuba Dąbrowskiego. Kadłub jest już gotowy i pomalowany. Również gotowe i pomalowane kadłuby ma zespół 3x100sailing (Edyta Krakowiak, Adam Radecki, Rafał Radecki). Trzy następne Setki są dobrze opływane. Nerwus Zbigniewa Kani, Quark (P-Olka) Onno Weg  i Alczento Juranda Goszczyńskiego.
Oczywiście startujemy na takich samych łódkach typu Setka A bez stosowania jakichkolwiek nieregulaminowych rozwiązań. Gramy fair, takie same szanse ma mieć każdy zawodnik.
Miłej, skutecznej pracy i dobrego przygotowania łódek!

Uwaga
Dla dwojga osób które niewłaściwie zareagowały na przypomnienie o konieczności przestrzegania regulaminu i gry fair natychmiastowe dostosowanie się do jednakowych dla wszystkich zasad jest jedyną szansą na pozostanie wśród startujacych.


Przegląd jachtów i zaawansowanych budów

Opublikowany przez w - ·

Przegląd wykonywania Setek odbędzie się pod koniec czerwca. Aby ograniczyć koszty zawodników, organizatorzy postarają się przyjechać do budujacych. Prosimy o zgłaszanie do 19.06.2021 propozycji (kilku) terminów na mail janusz@maderski.pl oraz o podanie adresu miejsca budowy lub postoju łodzi. Celem spotkań będzie przejrzenie i ocena budowanych łodzi oraz udzielenie odpowiedzi na indywidualne pytania dotyczące jachtu i rejsu.
Sprawdzeniu nie podlegają jachty które wcześniej były sprawdzane: Nerwus, Polka i Alczento.
Przed przeglądem jachtów należy uzupełnić blogi. Jedną z funkcji bloga jest umożliwienie częściowej oceny jakości wykonania jachtu na podstawie zdjęć lub filmów przedstawiających poszczególne etapy prac. Blogi można uzupełniać bezpośrednimi wpisami oraz zamieszczając linki wraz z opisem do filmów lub zdjęć pokazujących szczegóły budowy.


Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego