05/2018 - SpA - sprawy bieżące - Janusz Maderski JACHTY - BUDOWA, KONSTRUKCJE

Przejdź do treści

Menu główne:

Zasady SpA 2020

Opublikowany przez w - ·

Na stronie http://www.maderski.pl/setk--przez-atlantyk-2020.html jest już regulamin SpA 2020 oraz sposób zgłaszania. Jest również wersja angielska, SpA wzbudziły zainteresowanie nie tylko w Polsce. Jachty bez zmian, startują Setki A i B-A. Najważniejsza zmiana w porównaniu do drugiej edycji SpA to rezygnacja z grupy dwuosobowej.


Arek Pawełek dookoła

Opublikowany przez w - ·

Rejs Arek zaczął planować zaraz po powrocie ze SpA 2016. Trasa - non-stop wokół trzech przylądków. Jacht - Quark, setka na której płynął przez Atlantyk. Na jachcie zostanie zamontowana niewielka sterówka oraz będzie założony wewnętrzny sztag dla foka sztormowego.  Cele - ustanowić nowy rekord wielkości jachtu, ustanowić nowy rekord prędkości. Tu dwa wywiady z Arkiem https://www.youtube.com/watch?v=709JxSZvtDg&modestbranding=1 ,6 lat

Opublikowany przez w - ·

W czasie ostatnich sześciu lat Szymon Kuczyński wybudował dwa jachty. Wygrał Setką przez Atlantyk. Samotnie, trasą pasatową opłynął świat na najmniejszym jachcie w historii polskiego żeglarstwa. Samotnie, bez wchodzenia do portów, opłynął świat najtrudniejszą drogą w wokół trzech przylądków, na najmniejszym jachcie w historii światowego żeglarstwa. Do mety drugiego kółka pozostało 260 mil. Czytajcie Zew Oceanu.


Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego