Kto startuje? Prawie wszystko jasne - SpA - sprawy bieżące - Janusz Maderski JACHTY - BUDOWA, KONSTRUKCJE

Przejdź do treści

Menu główne:

Kto startuje? Prawie wszystko jasne

Opublikowany przez w - ·
Do północy w piątek 30 września czekaliśmy na spełnienie wymagań i decyzje zawodników. Jakub Raszowski zgłosił wycofanie. Nie dostanie urlopu, musiałby porzucić pracę. Powodzenia w życiu i realizacji planów Kuba! Spełnić do końca wymagania pozwalające wystartować w SpA 2016 zdecydowało się sześciu zawodników, czterech samotników i jedna załoga dwuosobowa. Oto oni i ich łódki w kolejności zgłoszeń:

Samotnicy

Arkadiusz Pawełek - "Quark"

Piotr Czarniecki - "Atom"

Michał Sacharuk - "Aussie"

Robert Puchacz - "Atinna"


Załoga dwuosobowa

Kacper Kania i Zbigniew Kania - "Nerwus"


Mam wątpliwości jak traktować wpisy załóg dwóch jachtów.
Załoga Still Crazy pomimo przypomnienia nie pokazała w terminie zdjęć przedstawiających rzeczy istotne dla bezpieczeństwa: punkt mocowania na pokładzie oraz uprzęże. Przyjmuję, że takie postępowanie jest wybraną przez załogę formą wycofania z SpA 2016 chyba, że spowodowane to było siłą wyższą a załoga uzupełni wpis i do godziny 0800 w poniedziałek 03.10.216 złoży mailem wyjaśnienie. Wyjaśnienie zostanie rozpatrzone 03.10.2016.
Podobnie jest z wpisem Lecha Stocha jacht Giga. Przyjmuję wpis z jednodniowym opóźnieniem za formę wycofania z SpA 2016 chyba, że spowodowane to było siłą wyższą a zawodnik złoży mailem wyjaśnienie do godziny 0800 w poniedziałek 03.10.2016. Wyjaśnienie zostanie rozpatrzone 03.10.2016.


Brak komentarzy

Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego