Wyniki pierwszego etapu - SpA - sprawy bieżące - Janusz Maderski JACHTY - BUDOWA, KONSTRUKCJE

Przejdź do treści

Menu główne:

Wyniki pierwszego etapu

Opublikowany przez w - ·
Przed północą na metę wpłynął Arek Pawełek na Quarku. Gratulacje! Jedenastego listopada, w dniu planowanego startu wszyscy postanowili czekać na przyjazd Marcina i podróżującego z przygodami Arka. Należało jeszcze dopracować samostery na niektórych setkach. Start został więc przesunięty na 15.11.2016 godzinę 1800. Czy 11.11 byłby dobrym dniem do startu? Gdyby wówczas rozpoczęły się regaty całą trasę można było pokonać przy równo z baksztagu wiejącej czwórce. Szybciej, spokojniej i mniej ciekawie. Nie byłoby flaut, okresów słabego wiatru i szkwałów wiejących z siła 8B. Wielkie podziękowania za emocje, doskonałe żeglowanie, piękną i twardą walkę.
Wyniki liczone są od ustalonego na 15 listopada momentu startu do zapisanego czasu przejścia mety, potwierdzonego trackingiem. Rzeczywiste czasy były krótsze i zależały od chwili przejścia linii startu. YB nie podał dokładnego czasu pokonania trasy przez poszczególnych zawodników, ani nie podał czasu przejścia mety. Tracking niektórych jachtów nie działał co jakiś czas. Pierwszy raz, gdy nie zaktualizowano pozycji Aussie, był mocnym i przykrym przeżyciem. Przy następnych było już spokojniej.

Samotnicy:
Lech Stoch, Giga - 6 dni 20 godzin 50 minut
Piotr Czarniecki, Atom - 7 dni 7 godzin 37 minut
Robert Puchacz, Atinna - 7 dni 10 godzin 20 minut
Michał Sacharuk, Aussie - 8 dni 19 godzin 50 minut
Arkadiusz Pawełek, Quark - 10 dni 5 godzin 20 minut

Załogi dwuosobowe:
Zbigniew Kania, Kacper Kania, Nerwus - 6 dni 21 godzin 1 minuta
Adam Hamerlik, Aleksander Hanusz, Still Crazy II - 7 dni 9 godzin 3 minuty

Czekamy jeszcze na Marcina Klimczaka. To wielki rejs i mocna przygoda Marcina. Żeglując wolniej spotyka ciężkie warunki które główna grupa zdołała ominąć.

Tracking:
Pogoda;


Brak komentarzy

Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego